"Jak Zbudować Stałą Pewność Siebie Na Zawsze W 6 Tygodni?"

Lata doświadczeń doprowadziły mnie do niesamowitych wniosków i prostych rozwiązań.

Badając przez 25 lat temat Pewności Siebie odkryłam, że składa się ona z wielu elementów. Przez ostatnie 4 lata pracując z klientami indywidualnymi odkryłam również ciekawą rzecz.  Duża część ich problemów wynika z braku pewności siebie. Nawet jeżeli znamy rozwiązanie, możemy mówić “a co jeżeli sobie nie poradzę?”…

Zakładając od razu z góry, że nam nie wyjdzie, przegrywamy. Najpierw zawsze trzeba wypróbować  wymyślony sposób, zanim go skreślisz. Im masz większą Pewność Siebie, tym szybciej zaczniesz sprawdzać co działa, a co nie działa.

Jakby wyglądało twoje życie, gdybyś  zaczął błędy traktować jako kolejne doświadczenie, które przybliża Ciebie do bycia ekspertem w twojej dziedzinie?

Opracowałam na bazie swoich doświadczeń i sprawdzonej wiedzy naukowej, oraz metod terapeutycznych  6-tygodniowy trening. Zmieni on każdą cichą i niezbyt pewną siebie  osobę w superbohatera. Po ukończeniu treningu będzie promieniować pewnością siebie. 

"Jak Mi Pomożesz?"

Bardzo lubię to pytanie. Ponieważ pokazuje mi że drugiej osobie zależy na zmianie i jest na nią gotowa. Jeżeli nie chcesz pracować nad Pewnością Siebie i nie włożysz w to 100% pracy… To nie warto abyś czytał dalej.

Przepracujemy wiele istotnych tematów:

 • Pokażę Ci metody, aby zmienić twoje dowolne przekonanie. Po 6-tyg. będziesz umiał zapanować nad swoimi myślami.

 • Zaczniemy kreować twoje mocne strony, cechy i talenty. Odkryjesz, że jesteś bardzo wartościowym człowiekiem.

 • Zaczniemy budować twoją samoocenę od podstaw. Już nikomu nie pozwolisz, źle o sobie mówić.

 • Wykorzystamy twoje doświadczenie życiowe na twoją korzyść. Nie ważne, jakie ono jest. Teraz będziesz za każdym razem mógł czuć się Pewny Siebie, dzięki wcześniejszym doświadczeniom.

 • Nauczysz się, jak interpretować rzeczywistość w sposób, który jest dla Ciebie najbardziej pożyteczny. Dzięki temu unicestwimy mechanizm twojego nawykowego myślenia. Zaczniesz weryfikować  swoje myśli i opinie innych ludzi, zanim w nie uwierzysz.

 • Wypracujemy twoje nastawienie do celów. Każdy cel stanie się dla Ciebie realnym i podniecającym wyzwaniem.

 • Nauczę Cię , jak budować  potężną spiralę powodzenia. Dzięki niej będziesz odnosił zwycięstwo za zwycięstwem..

 • Opanujesz techniki które w każdej sytuacji uspokoją twój umysł.

 • Zbudujesz kilka źródeł energii, które dodadzą Ci siły, ilekroć będziesz tego potrzebował.

 • Będziemy pracować na twojej psychice i emocjach. Tutaj zbudujemy twoją Pewność Siebie i siłę.

 • Nauczysz się jak przeramować swoje doświadczenie. Dzięki temu negatywne emocje staną się twoją siłą napędową do spełniania marzeń i pracy.

 • Staniesz się odporny na porażki, odrzucenie  i negatywne emocje.

"Jak Mogę Dostać Dostęp Do Tego Treningu?"

Kiedy zdecydujesz po treningu Pewności Siebie zbudować swoją firmę… To masz szansę zarabiać dodatkowo 4000 zł zysku. Ja dam Ci przysłowiowego “KOPA” do działania. Zostaniesz z narzędziami, które będziesz wykorzystywać przez całe swoje życie. 

 

W ciągu Roku zarobiłbyś 48 000 zł. Czy taka dodatkowa kwota jest dla Ciebie satysfakcjonująca

 

Ile chciałbyś mi dać % z tej kwoty aby zaznać Ekstremalnej Pewności Siebie, dzięki której wszystko stanie się dla Ciebie możliwe? 

 

10%?
5%?

 

Nie chce tyle od Ciebie. Powiem nawet, że przy tylu korzyściach jakie masz możliwość zdobyć… To ten kurs będzie jak za darmo. 

 

Nie chce od Ciebie 1700 zł.
Nie przyjmę nawet 850 zł.

Tylko teraz masz okazje otrzymać pełny dostęp do Treningu za:

249 zł

 

Jednak jest to ograniczona cena czasowo ponieważ nie mogę tak długo trzymać tak niskiej ceny. 

 

“CO??? Dlaczego tak tanio chcesz mnie tego nauczyć?”

 

Ponieważ robię to aby pomóc tobie, ulepszyć twoje życie. Kiedyś byłam w podobnej sytuacji do twojej. Nikt nie chciał mi podać pomocnej dłoni, a ja nie potrafiłam prosić. Dzisiaj wiem że to był błąd.

 

Ty możesz przejść 80% mojej drogi szybciej i z moją pomocą. Obiecałam sobie kiedyś, że jak znajdę rozwiązanie na moje problemy… To rozsieje je na świecie, aby wyrosły z tego piękne kwiaty.

 

Moja intencja leży głębiej niż w banknotach. Moje wartości sięgają miłości, szczęścia, talentów, dobrobytu, pomocy i niesieniu dobrej nowiny.

 

Niedługo poznamy się lepiej. A ja wiem, że jesteś wspaniałą osobą. “Skąd możesz to wiedzieć?”. Ponieważ inaczej nie czytałbyś tego co piszę. Spotkałam już wiele osób, które miały problem, ale nigdy nie skorzystały z mojego doświadczenia.

 

Nie wiesz dlaczego? Ponieważ były zapatrzone w swój problem. Chciały aby ktoś im współczuł. Chciały być w centrum uwagi… Ale nigdy nie zmieniły swojego życia. 

 

A Kim Ty Chcesz Być? 

 
 

Tylko 5.9 zł za 1 dzień. To jak za 1 dużą butelkę Pepsi. Kliknij tutaj , dzięki temu zwiększyć swoją ekstremalnie pewność siebie.

Teraz “The Quest: Ekstremalna Pewność Siebie” Jest Dla Ciebie O 37% Taniej. 

397 zł
249zł

Koniec Okazji W:

Piątek 23.02.2018 O 23:59 

Co zrobisz na samym początku kiedy przestaniesz się bać? 

Masz 365 Dni Gwarancji Na Potwierdzenie Skuteczności Opisanych Technik I Strategii. A Twoja Prywatność Jest Chroniona Jak W Fort Knox.

Opinie O Rejsie “The Quest: Ekstremalna Pewność Siebie”

A propos The Quest sporo czasu minęło, pewnie na świeżo więcej opinii bym napisała. Postaram się odświeżyć. Pozwolisz, że bez owijania 🙂 po prostu tak jak czuję 

 

1) bardzo dużo konkretnej wiedzy. Dla mnie aż za dużo na raz. Jak wrócę do kursu, to z myślą o tobie będę spisywała uwagi dotyczące poszczególnych lekcji. Teraz nie pamiętam. 

 

2) wolałabym dostawać lekcje rano a najchętniej poprzedniego dnia późnym wieczorem. Miałam poczucie, że ciągle jestem do tyłu. Miałam czas na ćwiczenia rano lub do 18:00 a lekcje pojawiały się chyba później, Więc jakby poniedziałkową lekcję odpalałam dopiero we wtorek 

 

3) codzienne ćwiczenia były wyzwaniem. Tym bardziej, że często nie zajmowało to kwadransa a godzinę lub dwie. Niestety co najmniej dwa dni po pracy miałam inne zajęcia, więc trudno było nadrabiać. 

 

Chyba wolałabym dostawać lekcje np poniedziałek wtorek czwartek piątek, wtedy może łatwiej byłoby być na bieżąco. Przyznaję że zrobiłam połowę, pojechałam na urlop i po dwóch tygodniach urlopu nie wróciłam do kursu.

 

4) Gubiłam się w tym co mam robić codziennie. Pojawiały się i znikały różne wyzwania z wypisywaniem różnych rzeczy. 

 

5) W TheQuest za zadania dostawaliśmy jakieś dwa rodzaje nagród monet czy coś takiego. Może wystarczyłby jeden rodzaj waluty i mniejsze kwoty :). Miałam poczucie, że wykonujesz kosmiczną pracę licząc te punkty za nasze zadania. Dla mnie rywalizacja nie była motywatorem. 

 

Bardziej by mnie motywowało obserwowanie jak ja zaliczam poszczególne zadania, żebym wizualnie widziała postęp albo zaliczanie leveli. np w formie kartki a4 z lista wszystkich zadań żeby zamalowywać zrobione. No właśnie, do tych rzeczy co mamy przez jakiś czas wypisywać codziennie przydałby się kalendarz spis np. dzień 15 i wypisane ćwiczenia z kursu do odhaczenia i lista tych małych rzeczy do wypisania do odhaczenia. 

 

6) na początku trochę było nerwów z zakładaniem sztucznych kont na fb, nowych maili. Idea super żeby się dzielić z innymi. W praktyce u mnie akurat tyle czasu zajmowały mi zadania, że nie miałam w ogóle czasu na czytanie tego co inni. 

 

7) uczestniczę w rocznym w wyzwaniu Kamili Rowińskiej i mam poczucie, że lepiej mi idzie, gdy robię mało ale codziennie, czyli wolałabym dłużej a mniej czyli np. ten kurs rozłożony na 3 miesiące. Mam wrażenie że głównie o nawyki chodzi, a do ich budowania i zobaczenia efektu niezbędny jest czas. Ale to tylko (jak wszystko) moja subiektywna ocena. 

 

8) równolegle do kursu były nagrania video. Nie do konca to się pokrwało z lekcjami, co wprowadziło chaos i trochę tez mnie zniechęcało. Poza tym video jest teraz modne, ale mnie rozprasza,albo robię to wieczorem i usypiam, albo zaczynam robić cos symultanicznie (np coś w kuchni) i tracę koncentrację. Szybko czytam i wolę przeczytać niż słuchać, zajmuje to mniej czasu. Może rozwiązaniem jest po prostu transkrypcja. 

 

9) ogromnie pomocne były twojej szybkie odpowiedzi na pojawiające się trudności i odpisywanie na maila podsumowując Masz genialną wiedzę i super pomysły. Jesteś inspirującą kobietą. 

Dalej ci kibicuję 🙂 Pozdrawiam, 

 

Kasia  – Uczestniczka Treningu; The Quest: Ekstremalna Pewność Siebie

 1. Czy to jest na pewno dla mnie?
  Tak, pod warunkiem że chcesz pracować nad swoją Pewnością Siebie. W innym przypadku nic nie zadziała co podaje.

   

 2. Kiedy dostanę dostęp?
  Start treningu odbędzie się dnia 26.02.2018 roku. Cały trening prowadzę osobiście i dbam o kontakt z tobą. Wymaga to ode mnie sporej ilości pracy. Dlatego aby był porządne wśród moich uczniów, to wszyscy zaczynają trening w tym samym czasie.

   

 3. A Co jak nie mogę tyle czekać i potrzebuje teraz mieć Pewność Siebie.
  Doskonale Ciebie rozumiem. Dlatego przygotowałam ebook “Potężna Pewność Siebie“. Ponieważ dzięki niemu już od dzisiaj masz możliwość zmiany swojego życia i budować swoją pewność. Zawarte są w nim fundamenty. W momencie kiedy je opanujesz, z kursu wyciągniesz o 90% więcej praktycznych umiejętności.

   

 4. Dlaczego mam mieć pewność że to co proponujesz zadziała?
  Masz na to aż 30 dni na sprawdzenie od momentu startu Treningu. Wierze w swój produkt tak mocno, że wiem, że Ci pomoże. Dlatego daje Ci aż tak długi czas na jego testowanie. Tyle czasu wystarczy abyś sam się przekonał, że to działa.

   
 5. Jak długo będę czekał na efekty?
  Wszystko zależy od tego, jak będziesz się przykładał do ćwiczeń. Jeżeli zrobisz je starannie, to już połowa sukcesu. Następnym krokiem jest wdrożenie wiedzy w życie. Zdobywanie doświadczenia w każdej godzinie. To są zasady i strategie,  które muszą stać się częścią twojego życia. Inaczej, będziesz raz pewny, a  raz niepewny siebie. A takie przeskakiwanie jest szkodliwe i nie wiadomo kiedy nastąpi. Dlatego wszystko zależy od pracy, jaką włożysz we wdrażanie tej wiedzy w życie.

   

 6.  Jak to będzie wyglądało?

Tylko 5.9 zł za 1 dzień. To jak za 1 dużą butelkę Pepsi. Kliknij tutaj , dzięki temu zwiększyć swoją ekstremalnie pewność siebie.

Teraz “The Quest: Ekstremalna Pewność Siebie” Jest Dla Ciebie O 37% Taniej. 

397 zł
249zł

Koniec Okazji W:

Piątek 23.02.2018 O 23:59 

Co zrobisz na samym początku kiedy przestaniesz się bać? 

Masz 365 Dni Gwarancji Na Potwierdzenie Skuteczności Opisanych Technik I Strategii. A Twoja Prywatność Jest Chroniona Jak W Fort Knox.

"Kim Jest Patrycja Jakubowicz?"

“Mam ponad 20 lat doświadczenia w pracy z ludźmi. W tym czasie zdarzyło mi się pracować w stresujących, a nawet ekstremalnych warunkach. Miałam doczynienia z ludźmi, którzy byli uzależnieni, agresywni, pod wpływem różnych środków. Pracowałam z osobami o rozmaitych problemach natury emocjonalnej.

Ta praca wymagała mojej siły psychicznej i dużej energii. Musiałam sama się nauczyć, jak stworzyć sobie te zasoby. Łącząc prowadzenie własnej firmy,wymagające studia, ciągle niedosypiając, pracując na okrągło, nauczyłam się, jak ważne jest dbanie o własną higienę psychiczną i energię życiową.

W swojej pracy coachingowej pomagam ludziom z przeróżnymi potrzebami, problemami, historiami. Jest to sztuka aby emocjonalnie udźwignąć nawet bardzo ciężkie problemy innych ludzi.

Od czterech lat reagularnie występuję publicznie. Występowałam na scenie przed 500 osobami. Powiadają że wystąpienia publiczne są gorsze niż śmierć. Nauczyłam się również, jak opanować emocje w tak trudnych dla wielu ludzi momentach.

Wygrałam dwie sprawy sądowe, gdy moi prawnicy nie wierzyli w sukces. Zawdzięczam to odporności psychicznej i emocjonalnej, której chcę również Ciebie nauczyć.”