stars

***42 Dni Treningu***

"Jak Zbudować Ekstremalną Pewność Siebie Na Stałe I Przebudować Swoje Nawyki W 6 Tygodni?"

Przestaniesz się przejmować krytyką i opinią innych. Zapanujesz nad swoimi przekonaniami i nauczysz się skutecznie weryfikować ich prawdziwość.  Przestaniesz tworzyć autosabotaż i zaczniesz w końcu realizować cele pomimo początkowego strachu.

FAKT Pewność siebie jest w większym stopniu umiejętnością, niż cechą charakteru i można się jej nauczyć . Wystarczy poznać odpowiednie techniki, strategie i ćwiczenia; zbudować właściwe nawyki i nastawienie psychiczne, aby móc skutecznie przejść proces przemiany z poczwarki w pięknego motyla.

 

FAKT Wystarczy ok 10  minut codziennych ćwiczeń, aby poczuć przyrost pewności siebie. Niektórzy potrzebują 21 dni, inni dłużej, aby na stałe wprowadzić nowe nawyki do swojego życia. Efekty Twojej wytrwałości, będą hojną zapłatą za podjęty wysiłek.

 

FAKT Aktorzy, strażacy, prawnicy, lekarze, nauczyciele, sprzedawcy, przedsiębiorcy, inwestorzy, mówcy, trenerzy – potrzebują na co dzień pewności siebie, aby wykonywać skutecznie swój zawód. Potrzebują wiedzieć co mają zrobić, jak się zachować i muszą być tego w  100% pewni, ani przez chwilę się nie wahając.

 

FAKT Pewność siebie jest niezależna od urody fizycznej. W sytuacjach towarzyskich będziesz lepiej traktowany i bardziej lubiana. Ludzie uważani za pewnych siebie, mają większe szanse na lepiej płatną pracę. W konsekwencji będziesz zarabiać więcej. 

 

Nie czytaj jeżeli nie chcesz...

 • W ciągu 42 dni zbudować odwagę by zrobić to, czego się boisz.
 • Poznać osób o podobnych wartościach i chęci rozwoju.
 • Czuć większej wiary w siebie.
 • Zmienić swojego życia o 180 stopni, grając w rozwojową grę.
 • Być pod opieką doświadczonej trenerki.
 • Łatwiej przeprowadzać rozmów i prezentacji biznesowych.
 • Zacząć robić w życiu tego co Ciebie pasjonuje.
 • Odważyć się rozpocząć własny biznes.
 • Aby każdy cel stał się dla Ciebie realny.
 • Przestać się porównywać do innych.
 • Mieć wpływu na to, jak otoczenie Ciebie traktuje.
 • Zmienić swoich nawyków w prosty sposób.
 • Wygrać ze swoim krytykiem wewnętrznym.
 • Poznać siebie na głębszym poziomie.

Dla Kogo Jest
"The Quest: Ekstremalna Pewność Siebie"?

Najpierw dla kogo nie jest;

 • Dla osób które bez wkładu własnego chcą mieć efekty.
 • Nie mają 30 minut czasu dziennie na pracę z materiałami i ćwiczenia. 
 • Myślą że samo obejrzenie materiałów im wystarczy, aby mieć efekty.

Ale Ty taki nie jesteś, prawda? Wolę to wszystko od razu napisać, żebyś potem nie miał do mnie pretensji, że obejrzałeś materiały, a efekty Cię nie satysfakcjonują. Nawet, gdybym była najlepszą trenerką na świecie i proponował niesamowitą wiedzę, strategie; bez ćwiczeń, nie będzie efektów. Nauka chodzenia też wymagała wytrwałego treningu. 

“The Quest: Ekstremalna Pewność Siebie” jest dla każdej osoby niezależnie od wieku. Pod warunkiem, że chce zmiany w swoim życiu i jest gotowa się w ten proces zaangażować. Każdy kto się zdecyduje, zmierzy się z ryzykiem przyciągania nowych okazji, relacji, wyzwań… Które w ostateczności mogą przyczynić się do większych zarobków, miłości, lepszych relacji, rozwoju kariery i poczucia szczęścia.

Opowiem Ci pewną historię…

Była sobie pewna kobieta, która była tak niepewna siebie, że bała się dawać polecenia służbowe swoim pracownikom. Myśl o tym, żeby zwolnić kogoś kto źle pracował, sprawiała że nie mogła spać w nocy ze zdenerwowania.  Rozmawiając z innymi ludźmi patrzyła w bok, albo w podłogę. Nie umiała utrzymać kontaktu wzrokowego. Czuła się z tym zbyt niezręcznie.

 

Choć była właścicielką klubu muzycznego i kochała taniec, wstydziła się wyjść na parkiet. Ktoś jej kiedyś powiedział, że nie umie tańczyć, więc przez kilkanaście lat nie odważyła się zatańczyć przy innych ludziach. 

 

Każdy kolejny dzień był dla niej źródłem stresu. Jej głowę zajmowały rozmyślania, czy dobrze robi to co robi, co inni ludzie o niej pomyślą; a co będzie, jeśli popełni błąd i coś jej się nie uda? 

 

Ciągły stres odbierał jej radość życia. Z biegiem czasu stawała się coraz bardziej zmęczona i nieszczęśliwa. 

 

Wszystkie rozmowy biznesowe, spotkania z pracownikami, negocjacje wiązały się z poczuciem miękkości w kolanach, łomotaniem serca w klatce piersiowej, spoconymi dłońmi. Z takim nastawieniem, dostawała mniej, niż jej się należało – od pracowników, od kontrahentów i klientów. 

 

Podobnie sytuacja wyglądała w życiu prywatnym. 

 

Parę lat później, ta sama kobieta ma za sobą wiele przetańczonych godzin i występów na mniejszych i większych scenach, czy przed kamerą. Dwie sprawy sądowe zakończone sukcesem. Buduje nowy biznes. Z radością podejmuje nowe wyzwania. Pisze książki, tworzy szkolenia i treningi. Jest w szczęśliwym związku i wychowuje swoją córeczkę. 

 

A stres? Jest teraz tylko gościem, który pojawia się w trudnych sytuacjach i szybko znika. 

 

Tak, dobrze się domyślasz, że mówię o sobie. Co się wydarzyło przez te 10 lat? Wzloty, upadki, ważne doświadczenia. Dużo nauki w każdym sensie. Życie postawiło na mojej drodze wyzwania, które zbudowały moją wewnętrzną siłę. Edukacja dała mi do ręki narzędzia – wiedzę i strategie, jak wzmacniać swoją pewność siebie. 

“Poszukując drogi, odnajdujemy siebie, “

Możesz Stać Się Pewną Siebie Osobą, Nawet Jeśli Teraz Jesteś Cicha I Nieśmiała

 • Nauczę Cię, jak dzięki prostym ćwiczeniom obudzić swoją pewność siebie.
 • Nawet jeżeli teraz twoje otoczenie śmieje się z twojej nieśmiałości… To będą zaskoczeni równie mocno,  jak ty, gdy ich stosunek do Ciebie zacznie się drastycznie zmieniać.
 • Zaczniesz być postrzegana jako silna, atrakcyjna osoba o zdecydowanym charakterze.
 
 • Inne osoby chętniej będą przebywać w twoim towarzystwie, jeżeli tylko tego będziesz chciał.
 
 • Bardzo wiele zależy od twojego sposobu myślenia. Zobaczysz gdzie popełniasz błędy i jakie myśli “podcinają Ci skrzydła”.
 
 • Twoje przeszłe doświadczenia, również te  z dzieciństwa, ukształtowały Twoją pewność siebie. Dowiesz się co zrobić w tym wypadku, aby rozpocząć kształtowanie  pewności siebie.
 
 • Każdy mówca na samym początku się stresował i miał tremę. Pokażę Ci drogę, która zbuduję w Tobie silną pewność . Tego nie nauczyli Cię w szkole.
 
 • Nie ma potrzeby, żebyś nagle zaczęła dużo mówić i stała się osobą ekstrawertyczną.  Wystarczy, że pozostaniesz sobą, ale z odpowiednią wiedzą i strategiami działania, sposobami zachowywania się.
 
 • Będziemy pracować nad mową ciała, przekonaniami, myśleniem, oraz emocjami.
 
 • Stres przestanie być twoim wrogiem,  a wręcz stanie się okazją do trenowania nowo poznanych technik. Nauczę Cię, jak w mniej niż 5 minut opanować swój strach i zyskać pewność siebie. 

Dlaczego To Ma Zadziałać Na Mnie?

 1. Techniki i ćwiczenia są ponadczasowe. Możesz je stosować w każdym miejscu i czasie. Autobus, samochód, biuro, szkoła, szatnia, sypialnia.

 2. Wystarczy twój własny umysł, nie potrzebujesz wymyślnych urządzeń. 

 3. Posiadasz telefon z internetem lub komputer w domu.

 4. Techniki są tak proste że 6 latek jest wstanie je wykonać.

 5. Masz podane na tacy rozwiązania i wprowadzenie do technik i ćwiczeń.

 6. Usłyszysz jak tłumaczę szczegółowo, czemu w pewnych sytuacjach twoja pewność siebie jest zagrożona.

 7. Efekty będziesz miała niezależnie od wieku. 

 8. Masz 365 dniową gwarancję na przekonanie się, że prezentowane techniki stosowane zgodnie z instrukcją, są skuteczne. 

"To Działa Na Wszystkich: Mężczyzn, Kobiety, Bez Względu Na Wiek"

Nie Jest Ważne Ile Masz Lat, Liczą Się Tylko Twoje Chęci

Każdego dnia budząc się masz ochotę zmienić swoje życie, ale tylko bujasz w obłokach? Czy inwestujesz swój czas i siły w pracę nad zmianą? 

Masz prawo 2-godziny dziennie grać w gry, oglądać seriale, wychodzić do kina, przeglądać allegro, leżeć na łóżku myśląc “jak fajnie by to było…”.

Twój czas jest jak krople wody. Napełniasz nimi szklankę, lub spadają na podłogę ale… tylko ze szklanki napijesz się orzeźwiającej wody. 

Tak samo jest z Twoim życiem. Masz prawo bawić się i korzystać z rozrywek, ale czy to zwiększy Twoją pewność siebie?

Czy Mogę Po Prostu Zacząć Panować Nad Swoją Pewnością Siebie, Śmiałością I Poziomem Odwagi?

… Nie, jeżeli nie wiesz  dlaczego masz to robić, oraz nie poznałeś właściwych ćwiczeń i strategii. Gdzie w pierwszej kolejności wykorzystasz swoją zwiększoną pewność siebie?

Niektórzy mają przez 9 lat ten sam problem. Szukają rozwiązania, które zmieni ich życie o 180 stopni. Niestety, nie zdają sobie sprawy,  że nie są gotowi na tak gwałtowną zmianę.

Dlatego nie obiecuję Ci, że zmienisz się w jeden wieczór. Obiecuję Ci, że będzie warto każdego dnia wstawać i ćwiczyć. Zmiany nastąpią tak płynnie,  że pewnego dnia obudzisz się czując i rozumiejąc,  że jesteś tam gdzie chciałeś, będąc w odpowiednim miejscu z odpowiednim nastawieniem. 

W Ciągu 42 Dni Można Się Tego Nauczyć

Materiał z kursu The Quest: Ekstremalna Pewność Siebie jest wypełniony dużą ilością wiedzy, ćwiczeń, zadań, przemyśleń. Dlatego nie byliśmy w stanie skrócić go bardziej  niż do 42 dni. 

Jeżeli zaczniesz 26.02.2018 trening nad pewnością siebie… To za 42 dni będziesz już w dużym stopniu “przebudowany” na lepszą wersję siebie, która tryska Pewnością Siebie niczym wulkan lawą… Pozostanie Ci już tylko rzetelnie ćwiczyć i wykorzystywać nowo poznaną wiedzę i nawyki. Dzięki temu już do końca życia pozostanie w Tobie ta siła.  

 

"Czego Mnie Nauczysz?"

Plan Treningu “The Quest: Ekstremalna Pewność Siebie”.

 1. Zbuduj 4 rodzaje siły.
 2. Sposoby na ładowanie energii.
 3. Wzrost potraumatyczny, bez traumy.
 4. Wypowiedz wojnę czarnym charakterom.
 5. Zbuduj elastyczność psychologiczną.
 6. Wykorzystaj swoją historię. 
 7. Plan bitwy
 8. Fundament pewności siebie.
 9. Twój kompas.
 10. Wstępująca spirala sukcesu.
 11. Stwórz pozytywny obraz siebie.
 12. Twoja bohaterska tożsamość.
 13. Budujemy alter ego.
 14. Poznanie i praca nad zmianą twoich przekonań.
 15. Radzenie sobie z krytykiem wewnętrznym.
 16. Pozyskaj sojuszników.
 17. Twoja (nie)pewność siebie.
 18. Chwyć niepewność za rogi.
 19. Przebuduj mózg na pozytywność.
 20. Sukcesy i lekcje.
 21. Epickie zwycięstwo.
 22. Twoje ukryte osobowości.
 23. Bądź sobą.

Do każdego materiału wideo dostajesz skrypt objaśniający dokładnie zagadnienia… A na samym końcu dostajesz wyzwania i misje do wykonania, aby od razu praktykować. Za misje oczywiście dostajesz punkty, które  sumujemy. Punktacja widnieje na tablicy w “karczmie”. 

Badając przez 20 lat temat Pewności Siebie odkryłam, że składa się ona z wielu elementów. Przez ostatnie 5 lat pracując z klientami indywidualnymi zrozumiałam również ciekawą rzecz.  Duża część ich problemów wynika z braku pewności siebie. Nawet jeżeli znamy rozwiązanie, możemy mówić “a co jeżeli sobie nie poradzę?”…

Zakładając od razu z góry, że nam nie wyjdzie, przegrywamy. Najpierw zawsze trzeba wypróbować  wymyślony sposób, zanim go skreślisz. Im masz większą Pewność Siebie, tym szybciej zaczniesz sprawdzać co działa, a co nie działa.

Jakby wyglądało twoje życie, gdybyś  zaczął błędy traktować jako kolejne doświadczeniaktóre przybliża Cię do bycia ekspertem w Twojej dziedzinie?

Opracowałam na bazie swoich doświadczeń, sprawdzonej wiedzy naukowej, oraz metod terapeutycznych  6-tygodniowy trening. Zmieni on każdą cichą i niezbyt pewną siebie  osobę w superbohatera. Po ukończeniu treningu taka osoba będzie promieniować pewnością siebie. 

Z czym się wiąże brak Pewności Siebie:

 • Trudniej znaleźć partnera.
 • Za bardzo się przejmujesz.
 • Ciężko Ci prosić o podwyżkę.
 • Ciągle czekasz aż ktoś Ci pozwoli ale sam nie podejmujesz działania, aby dostać to czego potrzebujesz.
 • Szybciej odpuszczasz swoje marzenia.
 • Często masz negatywne dialogi wewnętrzne. “To się nie uda…” itp. itd.
 • Trudniej nawiązywać Ci kontakt z drugim człowiekiem. 
 • Ukrywasz to co istotne w Tobie, bo boisz się reakcji drugiej osoby.
 • Potrafisz kłamać, aby uniknąć tego, czego się boisz.
 • Nie rozbudujesz swojej firmy.
 • Osoby nie mające Pewności Siebie mniej zarabiają i gorzej się uczą. 
 • Trudniej jest dogadać się i wychować swoje dziecko.
 • Nigdy nie będziesz prowadził własnego projektu.
 • Trudniej Ci wziąć więcej odpowiedzialności. Przez co nie możesz więcej zarabiać, ani zdobywać doświadczenia.
 • Jesteś słabiej oceniany przez rekruterów, społeczeństwo, płeć przeciwną. 
 • Irytujesz innych częstym “przepraszam”. Co w efekcie inni odbierają jako przepraszanie za to że się żyje. 

"Jak Mi Pomożesz?"

Bardzo lubię to pytanie. Ponieważ pokazuje mi że drugiej osobie zależy na zmianie i jest na nią gotowa. Jeżeli nie chcesz pracować nad Pewnością Siebie i nie włożysz w to 100% pracy… To nie warto abyś czytał dalej.

Przepracujemy wiele istotnych tematów:

 • Pokażę Ci metody, aby zmienić Twoje dowolne przekonanie. Po 6-tyg. będziesz umiał zapanować nad swoimi myślami.
 
 • Zaczniemy kreować Twoje mocne strony, cechy i talenty. Odkryjesz, że jesteś bardzo wartościowym człowiekiem.
 
 • Zaczniemy budować Twoją samoocenę od podstaw. Już nikomu nie pozwolisz, źle o sobie mówić.
 
 • Wykorzystamy Twoje doświadczenie życiowe na twoją korzyść. Nie ważne, jakie ono jest. Teraz będziesz za każdym razem mógł czuć się Pewny Siebie, dzięki wcześniejszym doświadczeniom.
 
 • Nauczysz się, jak interpretować rzeczywistość w sposób, który jest dla Ciebie najbardziej pożyteczny. Dzięki temu unicestwimy mechanizm Twojego nawykowego myślenia. Zaczniesz weryfikować  swoje myśli i opinie innych ludzi, zanim w nie uwierzysz.
 
 • Wypracujemy Twoje nastawienie do celów. Każdy cel stanie się dla Ciebie realnym i podniecającym wyzwaniem.
 
 • Nauczę Cię , jak budować  potężną spiralę powodzenia. Dzięki niej będziesz odnosił zwycięstwo za zwycięstwem..
 
 • Opanujesz techniki które w każdej sytuacji uspokoją twój umysł.
 
 • Zbudujesz kilka źródeł energii, które dodadzą Ci siły, ilekroć będziesz tego potrzebował.
 
 • Będziemy pracować nad Twoją psychiką i emocjami. Tutaj zbudujemy twoją Pewność Siebie i siłę.
 
 • Nauczysz się jak przeramować swoje doświadczenie. Dzięki temu negatywne emocje staną się Twoją siłą napędową do spełniania marzeń i pracy.
 
 • Staniesz się odporny na porażki, odrzucenie  i negatywne emocje.

"Jak Mogę Dostać Dostęp Do Tego Treningu?"

Kiedy zdecydujesz po treningu Pewności Siebie zbudować swoją firmę… To masz szansę zarabiać dodatkowo 4000 zł miesięcznie. Ja dam Ci przysłowiowego “KOPA” do działania. Zostaniesz z narzędziami, które będziesz wykorzystywać przez całe swoje życie. 

 

W ciągu roku zarobiłbyś 48 000 zł. Czy taka dodatkowa kwota jest dla Ciebie satysfakcjonująca

 

Dodatkowo 42 dni mojej pracy to równowartość 21 000 zł. A przez ten czas jestem do twojej pełnej dyspozycji. Masz kontakt ze mną na czacie, komentarzach, przez maila. Odpowiem na każde Twoje pytanie, starając się pomóc Ci w jak najlepszy sposób.

 

Ile chciałbyś mi dać % z tej kwoty aby zaznać Ekstremalnej Pewności Siebie, dzięki której wszystko stanie się dla Ciebie możliwe? 

 

10%?
5%?

 

Nie chce tyle od Ciebie. Powiem nawet, że przy tylu korzyściach jakie masz możliwość zdobyć… To ten kurs będzie jak za darmo. 

 

Nie chce od Ciebie 1700 zł.
Nie przyjmę nawet 850 zł.

Tylko teraz masz okazje otrzymać pełny dostęp do Treningu za:

249 zł

 

Jednak jest to ograniczona cena czasowo ponieważ nie mogę tak długo trzymać tak niskiej ceny. 

 

“CO??? Dlaczego tak tanio chcesz mnie tego nauczyć?”

 

Ponieważ robię to aby pomóc Tobie, ulepszyć twoje życie. Kiedyś byłam w podobnej sytuacji do twojej. Nikt nie chciał mi podać pomocnej dłoni, a ja nie potrafiłam prosić. Dzisiaj wiem że to był błąd.

 

Ty możesz przejść 80% mojej drogi szybciej i z moją pomocą. Obiecałam sobie kiedyś, że gdy znajdę rozwiązanie moich problemów… To będę się nimi dzielić, by inni ludzie mogli dzięki temu rozkwitnąć. 

 Niedługo poznamy się lepiej. A ja wiem, że jesteś wspaniałą osobą. “Skąd możesz to wiedzieć?”. Ponieważ inaczej nie czytałbyś tego co piszę. Spotkałam już wiele osób, które miały problem, ale nigdy nie skorzystały z mojego doświadczenia.

 

Nie wiesz dlaczego? Ponieważ były zapatrzone w swój problem. Chciały aby ktoś im współczuł. Chciały być w centrum uwagi… Ale nigdy nie zmieniły swojego życia. 

 

A Kim Ty Chcesz Być? 

 
 

Tylko 5.9 zł za 1 dzień. To jak za 1 dużą butelkę Pepsi. Kliknij tutaj , aby zwiększyć ekstremalnie pewność siebie.

Teraz “The Quest: Ekstremalna Pewność Siebie” Jest Dla Ciebie O 37% Taniej. 

397 zł
249zł

Koniec Okazji W:

Piątek 23.02.2018 O 23:59 

Co zrobisz na samym początku kiedy przestaniesz się bać? 

Wolnych Miejsc

Masz 365 Dni Gwarancji Na Potwierdzenie Skuteczności Opisanych Technik I Strategii. A Twoja Prywatność Jest Chroniona Jak W Fort Knox.

Opinie O Rejsie “The Quest: Ekstremalna Pewność Siebie”

A propos The Quest sporo czasu minęło, pewnie na świeżo więcej opinii bym napisała. Postaram się odświeżyć. Pozwolisz, że bez owijania 🙂 po prostu tak jak czuję 

 

1) bardzo dużo konkretnej wiedzy. Dla mnie aż za dużo na raz. Jak wrócę do kursu, to z myślą o tobie będę spisywała uwagi dotyczące poszczególnych lekcji. Teraz nie pamiętam. 

 

2) wolałabym dostawać lekcje rano a najchętniej poprzedniego dnia późnym wieczorem. Miałam poczucie, że ciągle jestem do tyłu. Miałam czas na ćwiczenia rano lub do 18:00 a lekcje pojawiały się chyba później, Więc jakby poniedziałkową lekcję odpalałam dopiero we wtorek 

 

3) codzienne ćwiczenia były wyzwaniem. Tym bardziej, że często nie zajmowało to kwadransa a godzinę lub dwie. Niestety co najmniej dwa dni po pracy miałam inne zajęcia, więc trudno było nadrabiać. 

 

Chyba wolałabym dostawać lekcje np poniedziałek wtorek czwartek piątek, wtedy może łatwiej byłoby być na bieżąco. Przyznaję że zrobiłam połowę, pojechałam na urlop i po dwóch tygodniach urlopu nie wróciłam do kursu.

 

4) Gubiłam się w tym co mam robić codziennie. Pojawiały się i znikały różne wyzwania z wypisywaniem różnych rzeczy. 

 

5) W TheQuest za zadania dostawaliśmy jakieś dwa rodzaje nagród monet czy coś takiego. Może wystarczyłby jeden rodzaj waluty i mniejsze kwoty :). Miałam poczucie, że wykonujesz kosmiczną pracę licząc te punkty za nasze zadania. Dla mnie rywalizacja nie była motywatorem. 

 

Bardziej by mnie motywowało obserwowanie jak ja zaliczam poszczególne zadania, żebym wizualnie widziała postęp albo zaliczanie leveli. np w formie kartki a4 z lista wszystkich zadań żeby zamalowywać zrobione. No właśnie, do tych rzeczy co mamy przez jakiś czas wypisywać codziennie przydałby się kalendarz spis np. dzień 15 i wypisane ćwiczenia z kursu do odhaczenia i lista tych małych rzeczy do wypisania do odhaczenia. 

 

6) na początku trochę było nerwów z zakładaniem sztucznych kont na fb, nowych maili. Idea super żeby się dzielić z innymi. W praktyce u mnie akurat tyle czasu zajmowały mi zadania, że nie miałam w ogóle czasu na czytanie tego co inni. 

 

7) uczestniczę w rocznym w wyzwaniu Kamili Rowińskiej i mam poczucie, że lepiej mi idzie, gdy robię mało ale codziennie, czyli wolałabym dłużej a mniej czyli np. ten kurs rozłożony na 3 miesiące. Mam wrażenie że głównie o nawyki chodzi, a do ich budowania i zobaczenia efektu niezbędny jest czas. Ale to tylko (jak wszystko) moja subiektywna ocena. 

 

8) równolegle do kursu były nagrania video. Nie do konca to się pokrwało z lekcjami, co wprowadziło chaos i trochę tez mnie zniechęcało. Poza tym video jest teraz modne, ale mnie rozprasza,albo robię to wieczorem i usypiam, albo zaczynam robić cos symultanicznie (np coś w kuchni) i tracę koncentrację. Szybko czytam i wolę przeczytać niż słuchać, zajmuje to mniej czasu. Może rozwiązaniem jest po prostu transkrypcja. 

 

9) ogromnie pomocne były twojej szybkie odpowiedzi na pojawiające się trudności i odpisywanie na maila podsumowując Masz genialną wiedzę i super pomysły. Jesteś inspirującą kobietą. 

Dalej ci kibicuję 🙂 Pozdrawiam, 

 

Kasia  – Uczestniczka Treningu; The Quest: Ekstremalna Pewność Siebie

 1. Czy to jest na pewno dla mnie?
  Tak, pod warunkiem że chcesz pracować nad swoją Pewnością Siebie. W innym przypadku nie zadziała to co podaje.
 2. Kiedy dostanę dostęp?
  Trening startuje 26.02.2018 roku. Prowadzę go osobiście i dbam o kontakt z Tobą. Wymaga to ode mnie sporej ilości pracy. Dlatego aby był porządek wśród moich uczniów, to wszyscy zaczynają trening w tym samym czasie.
 3. A Co jak nie mogę tyle czekać i potrzebuje teraz mieć Pewność Siebie.
  Doskonale Ciebie rozumiem. Dlatego przygotowałam ebook “Potężna Pewność Siebie“. Ponieważ dzięki niemu już od dzisiaj masz możliwość zmiany swojego życia i budowania pewności siebie. Zawarte są w nim fundamenty. W momencie kiedy je opanujesz, z kursu wyciągniesz o 90% więcej praktycznych umiejętności.
 4. Dlaczego mam mieć pewność, że to co proponujesz zadziała?
  Masz na to aż 30 dni na sprawdzenie od momentu startu Treningu. Wierze w swój produkt tak mocno, że wiem, że Ci pomoże. Dlatego daje Ci aż tak długi czas na jego testowanie. Tyle czasu wystarczy , abyś sam się przekonał, że to działa.

   
 5. Jak długo będę czekał na efekty?
  Wszystko zależy od tego, jak będziesz się przykładał do ćwiczeń. Jeżeli zrobisz je starannie, to już połowa sukcesu. Następnym krokiem jest wdrożenie wiedzy w życie. Zdobywanie doświadczenia w każdej godzinie. To są zasady i strategie,  które muszą stać się częścią twojego życia. Inaczej, będziesz raz pewny, a  raz niepewny siebie. A takie przeskakiwanie jest szkodliwe i nie wiadomo kiedy nastąpi. Dlatego wszystko zależy od pracy, jaką włożysz we wdrażanie tej wiedzy w życie.
 6.  Jak to będzie wyglądało?

Tylko 5.9 zł za 1 dzień. To jak za 1 dużą butelkę Pepsi. Kliknij tutaj , aby zwiększyć ekstremalnie  swoją pewność siebie.

Teraz “The Quest: Ekstremalna Pewność Siebie” Jest Dla Ciebie O 37% Taniej. 

397 zł
249zł

Koniec Okazji W:

Piątek 23.02.2018 O 23:59 

Co zrobisz na samym początku kiedy przestaniesz się bać? 

Wolnych Miejsc

Masz 365 Dni Gwarancji Na Potwierdzenie Skuteczności Opisanych Technik I Strategii. A Twoja Prywatność Jest Chroniona Jak W Fort Knox.

Co W Tym Nowego Na Rynku?

Dostęp do materiałów w każdym miejscu z dostępem do internetu. Koniec z pobieraniem tysiąca megabitów i wgrywanie materiałów na telefon lub tablet.

 • Specjalnie podzielone nagrania wideo, aby łatwiej Ci się oglądało. Koniec z zapamiętywaniem, w której minucie skończyłeś i przewijaniem. Teraz masz specjalny spis treści, który rozwijasz jednym kliknięciem i… od razu masz możliwość oglądania materiału.
 
 • Nie wydajesz pieniędzy na nocleg, posiłki, przejazdy aby uczestniczyć w kursie. Dzięki temu oszczędzasz ponad 6300 PLN. Za to siedzisz wygodnie w ciepłym domu, w wygodnym ubraniu, popijając herbatę i notując wnioski.
 
 • Jestem dla Ciebie dostępna pod @ i odpowiadam na każde pytanie ,które Cię trapi. W moim zwyczaju jest podchodzenie do każdej osoby indywidualnie. Nawet jeśli tylko piszę wiadomość na czacie lub e-mail. Doświadczyli tego nawet uczestnicy darmowych Live. 
 
 • Wiedza przekazana w prosty sposób z przykładami, aby można było, jak najlepiej zrozumieć w czym tkwi twój problem i jego rozwiązanie.

Jak “The Quest: Ekstremalna Pewność Siebie” Jest Dopasowany Do Moich Potrzeb?

 • The Quest: Ekstremalna Pewność Siebie ma w swoim panelu miejsce na pozostawienie swojego komentarza. To jest miejsce, w którym również masz prawo wpisać to, czego potrzebowałbyś od nas w większym stopniu. Zawsze zwracamy uwagę na potrzeby kursantów i staramy się je zaspokajać najlepiej jak możemy.
 
 • Nie myśl, że jestem alfą i omegą, oraz jasnowidzem… Jestem taką samą osobą jak Ty, która też ma problemy, ale szuka i znajduje skuteczne rozwiązani.  Z tym Ci pomogę. Niestety nie jestem wstanie przewidzieć wszystkich problemów i wyzwań,  z którymi się zmagasz… Dlatego pozostawiłam miejsce na wyrażanie swoich potrzeb, emocji i uwag, abym jak najlepiej udoskonalała kurs dla Ciebie.
 
 • Wspólnie pomagasz mi tworzyć kurs. Poprzez kontakt i opisywanie swoich potrzeb, oraz zadawanie  pytań.

Dlaczego Opłaca Mi Się Zainwestować W „The Quest: Ekstremalna Pewność Siebie”?

 1. Lepsze zarobki.

   

 2. Odwaga, by zainicjować rozmowę z potencjalną miłością twojego życia.

   

 3. Szacunek współpracowników i podopiecznych.

   

 4. Poważanie dla twojego zdania.

   

 5. Osłona przed agresywnym atakiem słownym i krytyką.

   

 6. Asertywność i  nie zgadzanie się na to co Ci nie odpowiada.

   

 7. Przekształcenie negatywnych myśli niszczących Twoją pewność siebie. W zamian rozwiniesz skrzydła, a Twoja postawa stanie się wyprostowana i atrakcyjna.

   

 8. Zaczniesz wzbudzać zainteresowanie ludzi.

   

 9. Większa pewność siebie w kontaktach z klientem.

   

 10. Koniec poniżania przez szefa. Zaczniesz czuć spokój i opanowanie podczas spotkania.

   

 11. Koniec z nieśmiałością. Masz prawo być dalej cichy i małomówny, ale Twoje zachowanie i postawa będą emanować pewnością siebie.

   

 12. Będziesz wiedzieć jakie sformułowania wpływają toksycznie  na przekonania o sobie.

   

 13. Lepiej poznasz to kim jesteś. Zaczniesz świadomie interpretować rzeczywistość i reagować na to co się dzieje w Twoim umyśle i emocjach. Co najlepsze, będziesz miała na te wszystkie elementy wpływ.

   

 14. Zrozumiesz, jak w banalny sposób występowanie publiczne, może stać się dla Ciebie proste.  Pomoże Ci to również prowadzić prezentacje w firmie.
 

Czy 14 powodów jest dla Ciebie atrakcyjne – tak, wszystkiego nauczysz się w ciągu tych 42 dni. Jeszcze dzisiaj możesz zrozumieć jak do tego wszystkiego dojść. Teraz decyzja jest w pełni twoja. 

Tylko 5.9 zł za 1 dzień. To jak za 1 dużą butelkę Pepsi. Kliknij tutaj , aby zwiększyć swoją ekstremalnie pewność siebie.

Teraz “The Quest: Ekstremalna Pewność Siebie” Jest Dla Ciebie O 37% Taniej. 

397 zł
249zł

Koniec Okazji W:

Piątek 23.02.2018 O 23:59 

Co zrobisz na samym początku kiedy przestaniesz się bać? 

Wolnych Miejsc

Masz 365 Dni Gwarancji Na Potwierdzenie Skuteczności Opisanych Technik I Strategii. A Twoja Prywatność Jest Chroniona Jak W Fort Knox.

Co Się Stanie Jak Się Nie Zdecyduje Na „The Quest: Ekstremalna Pewność Siebie”?

… Nic się nie zmieni. Zostaniesz tam, gdzie jesteś w swoim życiu. Tracąc szansę na wprowadzenie zmian, prowadzących do wyższych zarobków, sukcesów, szczęścia. 

 • Stracisz szansę na cudowny związek z wymarzonym partnerem.
 
 • Za 5 lat twoje życie zmieni się tylko o nieistotne szczegóły, a Ty pozostaniesz ze swoimi problemami.
 
 • Będziesz kręcił się w kółko dalej modląc się o rozwiązanie, które pominąłeś.

   

 • Twoje relacje z bliskim otoczeniem się nie zmienią, a nawet mogą pogorszyć.
 
 • Stracisz okazję na odkrycie siebie i zrzucenie kajdan skrępowania, bólu psychicznego, rozgoryczenia.
 
 • Dalej  myśli w Twojej głowie będą torpedowały Twoją samoocenę.
 
 • Każdy dzień będzie przesycony frustracją z powodu nie realizowania Twoich pragnień i pasji .
 
 • Będziesz  uciekać przed strachem, który jest tylko iluzją.
 
 • Nie doświadczysz pozytywnych zmian o 180 stopni w swoim życiu. 
 

Jesteś gotowa na tak dużą stratę i nie przyjęcie pomocnej dłoni?
Ty W Pełni Decydujesz O Swoim Życiu.

 

"Kim Jest Patrycja Jakubowicz?"

“Mam ponad 20 lat doświadczenia w pracy z ludźmi. W tym czasie zdarzyło mi się pracować w stresujących, a nawet ekstremalnych warunkach. Miałam doczynienia z ludźmi, którzy byli uzależnieni, agresywni, pod wpływem różnych środków. Pracowałam z osobami o rozmaitych problemach natury emocjonalnej.

Ta praca wymagała mojej siły psychicznej i dużej energii. Musiałam sama się nauczyć, jak stworzyć sobie te zasoby. Łącząc prowadzenie własnej firmy,wymagające studia, ciągle niedosypiając, pracując na okrągło, nauczyłam się, jak ważne jest dbanie o własną higienę psychiczną i energię życiową.

W swojej pracy coachingowej pomagam ludziom z przeróżnymi potrzebami, problemami, historiami. Jest to sztuka aby emocjonalnie udźwignąć nawet bardzo ciężkie problemy innych ludzi.

Od czterech lat reagularnie występuję publicznie. Występowałam na scenie przed 500 osobami. Powiadają że wystąpienia publiczne są gorsze niż śmierć. Nauczyłam się również, jak opanować emocje w tak trudnych dla wielu ludzi momentach.

Wygrałam dwie sprawy sądowe, gdy moi prawnicy nie wierzyli w sukces. Zawdzięczam to odporności psychicznej i emocjonalnej, której chcę również Ciebie nauczyć.”