stars

***4 godziny nagrań***

"24 nagrania do opanowania strachu, stresu i podniesieniu samooceny. Aktywujesz spirale sukcesu, zwyciężając nad zabójcami pewności siebie w ciągu 4 godzin"

Rozwiążesz aż 16 poniższych problemów, ucząc się wygodnie we własnym domu. Porażki staną się okazją do treningu a ty staniesz się bardziej szanowaną osobą.

FAKT Pewność siebie jest w większym stopniu umiejętnością, niż cechą charakteru i można się jej nauczyć . Wystarczy poznać odpowiednie techniki, strategie i ćwiczenia; zbudować właściwe nawyki i nastawienie psychiczne, aby móc skutecznie przejść proces przemiany z poczwarki w pięknego motyla.

FAKT Wystarczy ok 10  minut codziennych ćwiczeń, aby poczuć przyrost pewności siebie. Niektórzy potrzebują 21 dni, inni dłużej, aby na stałe wprowadzić nowe nawyki do swojego życia. Efekty Twojej wytrwałości, będą hojną zapłatą za podjęty wysiłek.

FAKT Aktorzy, strażacy, prawnicy, lekarze, nauczyciele, sprzedawcy, przedsiębiorcy, inwestorzy, mówcy, trenerzy – potrzebują na co dzień pewności siebie, aby wykonywać skutecznie swój zawód. Potrzebują wiedzieć co mają zrobić, jak się zachować i muszą być tego w  100% pewni, ani przez chwilę się nie wahając.

FAKT Pewność siebie jest niezależna od urody fizycznej. W sytuacjach towarzyskich będziesz lepiej traktowany i bardziej lubiana. Ludzie uważani za pewnych siebie, mają większe szanse na lepiej płatną pracę. W konsekwencji będziesz zarabiać więcej. 

Nie czytaj jeżeli nie chcesz…

 • Poznać atrakcyjnego partnera płci przeciwnej.
 • Podejmować świadomych decyzji panując nad stresem.
 • Przyjąć lepiej płatną pracę i zarabiać więcej.
 • Wykorzystać wszystkich pojawiających się okazji w twojej karierze/biznesie.
 • Poprawić relacji z bliskimi osobami.
 • Czuć się lubianym i docenianym w grupie rówieśników.
 • Odważyć się realizować swoją pasje.
 • Czuć, że każdy cel jest dla Ciebie do osiągnięcia.
 • Aby inni uważnie Ciebie słuchali.

Dla Kogo Jest Akcelerator Pewności Siebie?

Najpierw dla kogo nie jest;

 • Dla osób które bez wkładu własnego chcą mieć efekty.
 • Nie mają 30 minut czasu dziennie na pracę z materiałami i ćwiczenia. 
 • Myślą że samo obejrzenie materiałów im wystarczy, aby mieć efekty.

Ale Ty taki nie jesteś, prawda? Wolę to wszystko od razu napisać, żebyś potem nie miał do mnie pretensji, że obejrzałeś materiały, a efekty Cię nie satysfakcjonują. Mogę być najlepszą trenerką i proponować niesamowitą wiedzę, strategie; jednak nawet chodzenie wymaga wytrwałego treningu. 

“Akcelerator Pewności Siebie” jest dla każdej osoby niezależnie od wieku. Pod warunkiem, że chce zmiany w swoim życiu i jest gotowa się w ten proces zaangażować. Każdy kto się zdecyduje, zmierzy się z ryzykiem przyciągania nowych okazji, relacji, wyzwań… Które w ostateczności mogą przyczynić się do większych zarobków, miłości, lepszych relacji i poczucia szczęścia.

Opowiem Ci pewną historię…

Była sobie pewna kobieta, która była tak niepewna siebie, że bała się dawać polecenia służbowe swoim pracownikom. Myśl o tym, żeby zwolnić kogoś kto źle pracował, sprawiała że nie mogła spać w nocy ze zdenerwowania.  Rozmawiając z innymi ludźmi patrzyła w bok, albo w podłogę. Nie umiała utrzymać kontaktu wzrokowego. Czuła się z tym zbyt niezręcznie.

Choć była właścicielką klubu muzycznego i kochała taniec, wstydziła się wyjść na parkiet. Ktoś jej kiedyś powiedział, że nie umie tańczyć, więc przez kilkanaście lat nie odważyła się zatańczyć przy innych ludziach. 

Każdy kolejny dzień był dla niej źródłem stresu. Jej głowę zajmowały rozmyślania, czy dobrze robi to co robi, co inni ludzie o niej pomyślą; a co będzie, jeśli popełni błąd i coś jej się nie uda? 

Ciągły stres odbierał jej radość życia. Z biegiem czasu stawała się coraz bardziej zmęczona i nieszczęśliwa. 

Wszystkie rozmowy biznesowe, spotkania z pracownikami, negocjacje wiązały się z poczuciem miękkości w kolanach, łomotaniem serca w klatce piersiowej, spoconymi dłońmi. Z takim nastawieniem, dostawała mniej, niż jej się należało – od pracowników, od kontrahentów i klientów. 

Podobnie sytuacja wyglądała w życiu prywatnym. 

Parę lat później, ta sama kobieta ma za sobą wiele przetańczonych godzin i występów na mniejszych i większych scenach, czy przed kamerą. Dwie sprawy sądowe zakończone sukcesem. Buduje nowy biznes. Z radością podejmuje nowe wyzwania. Pisze książki, tworzy szkolenia i treningi. Jest w szczęśliwym związku i wychowuje swoją córeczkę. 

A stres? Jest teraz tylko gościem, który pojawia się w trudnych sytuacjach i szybko znika. 

Tak, dobrze się domyślasz, że mówię o sobie. Co się wydarzyło przez te 10 lat? Wzloty, upadki, ważne doświadczenia. Dużo nauki w każdym sensie. Życie postawiło na mojej drodze wyzwania, które zbudowały moją wewnętrzną siłę. Edukacja dała mi do ręki narzędzia – wiedzę i strategie, jak wzmacniać swoją pewność siebie. 

“Poszukując drogi, odnajdujemy siebie, “

Możesz Stać się pewną siebie osobą, nawet jeśli teraz jesteś cicha i nieśmiała

 • Nauczę Cię, jak dzięki prostym ćwiczeniom obudzić swoją pewność siebie.

 • Nawet jeżeli teraz twoje otoczenie śmieje się z twojej nieśmiałości… To będą zaskoczeni równie mocno,  jak ty, gdy ich stosunek do ciebie zacznie się drastycznie zmieniać.

 • Zaczniesz być postrzegana jako silna, atrakcyjna osoba o zdecydowanym charakterze.

 • Inne osoby chętniej będą przebywać w twoim towarzystwie, jeżeli tylko tego będziesz chciał.

 • Bardzo wiele zależy od twojego sposobu myślenia. Zobaczysz gdzie popełniasz błędy i jakie myśli “podcinają Ci skrzydła”.

 • Twoje przeszłe doświadczenia, również te  z dzieciństwa, ukształtowały twoją pewność siebie. Dowiesz się co zrobić w tym wypadku, aby rozpocząć kształtowanie  pewności siebie.

 • Każdy mówca na samym początku się stresował i miał tremę. Pokażę Ci drogę, która zbuduję w tobie silną pewność . Tego nie nauczyli Cię w szkole.

 • Nie ma potrzeby, żebyś nagle zaczęła dużo mówić i stała się osobą ekstrawertyczną.  Wystarczy, że pozostaniesz sobą, ale z odpowiednią wiedzą i strategiami działania, sposobami zachowywania się.

 • Będziemy pracować nad mową ciała, przekonaniami, myśleniem, oraz emocjami.

 • Stres przestanie być twoim wrogiem,  a wręcz stanie się okazją do trenowania nowo poznanych technik. Nauczę Cię, jak w mniej niż 5 minut opanować swój strach i zyskać pewność siebie. 

Dlaczego to ma zadziałać na mnie?

 1. Techniki i ćwiczenia są ponadczasowe. Możesz je stosować w każdym miejscu i czasie. Autobus, samochód, biuro, szkoła, szatnia, sypialnia.

 2. Wystarczy twój własny umysł, nie potrzebujesz wymyślnych urządzeń. 

 3. Posiadasz telefon z internetem lub komputer w domu.

 4. Techniki są tak proste że 6 latek jest wstanie je wykonać.

 5. Masz podane na tacy rozwiązania i wprowadzenie do technik i ćwiczeń.

 6. Usłyszysz jak tłumaczę szczegółowo, czemu w pewnych sytuacjach twoja pewność siebie jest zagrożona.

 7. Efekty będziesz miała niezależnie od wieku. 

 8. Masz 365 dniową gwarancję na przekonanie się, że prezentowane techniki stosowane zgodnie z instrukcją, są skuteczne. 

"To działa na wszystkich: mężczyzn, kobiety, bez względu na wiek"

Nie jest ważne ile masz lat, liczą się tylko Twoje chęci

Każdego dnia budząc się masz ochotę zmienić swoje życie, ale tylko bujasz w obłokach? Czy inwestujesz swój czas i siły w pracę nad zmianą? 

Masz prawo 2-godziny dziennie grać w gry, oglądać seriale, wychodzić do kina, przeglądać allegro, leżeć na łóżku myśląc “jak fajnie by to było…”.

Twój czas jest jak krople wody. Napełniasz nimi szklankę, lub spadają na podłogę ale… tylko ze szklanki napijesz się orzeźwiającej wody. 

Tak samo jest z Twoim życiem. Masz prawo bawić się i korzystać z rozrywek, ale czy to zwiększy Twoją pewność siebie?

Czy Mogę Po Prostu Zacząć Panować Nad Swoją Pewnością Siebie, Śmiałością i Poziomem Odwagi?

… Nie, jeżeli nie wiesz  dlaczego masz to robić, oraz nie poznałeś właściwych ćwiczeń i strategii. Gdzie w pierwszej kolejności wykorzystasz swoją zwiększoną pewność siebie?

Niektórzy mają przez 9 lat ten sam problem. Szukają rozwiązania, które zmieni ich życie o 180 stopni. Niestety, nie zdają sobie sprawy,  że nie są gotowi na tak gwałtowną zmianę.

Dlatego nie obiecuję Ci, że zmienisz się w jeden wieczór. Obiecuję Ci, że będzie warto każdego dnia wstawać i ćwiczyć. Zmiany nastąpią tak płynnie,  że pewnego dnia obudzisz się czując i rozumiejąc,  że jesteś tam gdzie chciałeś, będąc w odpowiednim miejscu z odpowiednim nastawieniem. 

W ciągu 4 godzin można się tego nauczyć

Materiał z kursu “Akcelerator Pewności Siebie” jest wypełniony dużą ilością wiedzy. Dlatego nie byliśmy w stanie skrócić go  niż do 4 godzin. 

Zostawiliśmy odpowiedzi na pytania uczestników. Uznaliśmy że ta część kursu jest równie wartościowa, jak cały materiał. Jeżeli zaczniesz teraz oglądać wideo, to za 4 godziny będziesz już w pełni wyposażony w techniki i strategie.Pozostanie Ci już tylko rzetelnie ćwiczyć.  

"Czego Mnie Nauczysz?"

1 MODUŁ:

 1. Ocena pewności siebie. 
 2. Samoocena – twoje przekonania.
 3. Metody wyjścia z błędnego koła.
 4. Powszechne mity  i ich wpływ na pewność siebie.
 5. Zabójcy pewności siebie.
 6. 3 Strategie na większą kontrole emocji.
 7. Zdecydowane stawianie granic w relacjach.
 8. Jak czuć się pewnie, przy osobach,które Cię onieśmielają. 
 9. Aktywacja spirali sukcesu.
 10. Świadome budowanie większej pewności siebie.
2 MODUŁ:
 
 1. Droga od strachu do pewności siebie.
 2. Porażka, która przerodziła się w zwycięstwo.
 3. Strefa komfortu i koncentracja.
 4. Autopilot.
 5. Jak zdemontować blokadę przed działaniem. 
 6. Zmiana nawykowych reakcji i interpretacji.
 7. Doładowania – sposób na dobrą formę i energię.
 8. Magiczna proporcja 5:1, zapewniająca ochronę przed stresem. 
 9. Jak odmówić przełożonym?
 10. Ewolucyjna metoda budowania pewności siebie.
 11. Metoda małych kroków.
 12. Technika 5 sekund i palenie statków.
 13. Rozwój potraumatyczny i poekstatyczny – jak Twoje najtrudniejsze doświadczenia, mogą się stać Twoją siłą?
 14. Pożegnanie.
 

Dla nieśmiałych osób które czują się niepewnie w różnych sytuacjach zawodowych i prywatnych, przygotowaliśmy specjalny materiał. Są to techniki i strategię połączone z ćwiczeniami aby natychmiastowo podnieś  pewność siebie. 

W ciągu 7 dni znajdziez się w sytuacjach, które zapamiętasz do końca życia. Bez tych strategii możesz podjąć złą decyzję. Wszystko za sprawą emocji, które mogą Ciebie ponieść. Strefa zawodowa i rodzina może wystawić Ciebie na próbę. 

Wszystko tkwi w Twoim umyśle i ciele, to nie Twoja wina. Poznanie tych 2 dróg da Ci większa pewność siebie nawet w mniej niż 5 minut. Jest to jak aktywowanie umiejętności  super bohatera. 

Obejrzysz 4 godziny nagrań wypełnionych wiedzą. Wykonasz wszystkie ćwiczenia dokładnie, oraz przeanalizujesz materiały wideo. To da Ci wystarczającą gotowość do działania w nowy, pewniejszy siebie sposób. Wszystko działa, jak połknięcie pigułki.

Więcej pewności siebie na zawołanie. Od razu jesteś gotowy podejmować nowe wyzwania. Związek, zawód, rodzina, zarobki, staną się dla Ciebie polem do stosowania podanych metod. 

Gdy zaczniesz stosować “Akcelerator Pewności Siebie”.  znikną twoje problemy z wyrażaniem własnego zdania. Powiedzeniem “nie” wtedy kiedy coś Ci nie odpowiada. Decydowaniem za siebie i podejmowanie świadomych decyzji. Przestaniesz użalać się nad sobą, smucić, przejmować. A zaczniesz szukać rozwiązań, zmieniać swoje myślenie, wyrażać swoje zdanie i mieć swoje emocje pod większą kontrolą. Nad tym wszystkim możesz pracować poprzez umysł i ciało. 

 

80% OBAW SIĘ NIE SPRAWDZA.

Czy Wiesz Już Co Lubisz A Czego Nie Lubisz W Swoim Życiu?

Z czym się wiąże brak Pewności Siebie:

 • Trudniej znaleźć partnera.

 • Za bardzo się przejmujesz.

 • Ciężko Ci prosić o podwyżkę.

 • Ciągle czekasz aż ktoś Ci pozwoli ale sam nie podejmujesz działania, aby dostać to czego potrzebujesz.

 • Szybciej odpuszczasz swoje marzenia.

 • Często masz negatywne dialogi wewnętrzne. “To się nie uda…” itp. itd.

 • Trudniej nawiązywać Ci kontakt z drugim człowiekiem.

 • Ukrywasz to co istotne w tobie, bo boisz się reakcji drugiej osoby.

 • Potrafisz kłamać, aby uniknąć tego, czego się boisz.

 • Nie rozbudujesz swojej firmy.

 • Osoby nie mające Pewności Siebie mniej zarabiają i gorzej się uczą.

 • Trudniej jest dogadać się i wychować swoje dziecko.

 • Nigdy nie będziesz prowadził własnego projektu.

 • Trudniej Ci wziąć więcej odpowiedzialności. Przez co nie możesz więcej zarabiać ani zdobywać doświadczenia.

 • Jesteś słabiej oceniany przez rekruterów, społeczeństwo, płeć przeciwną.

 • Irytujesz innych częstym “przepraszam”. Co w efekcie inni odbierają jako przepraszanie za to że się żyje. 

W Czym Ci Mogę Pomóc?

 • Przebudujemy twoją pewność siebie, abyś stała się bardziej atrakcyjna dla otaczających Ciebie ludzi.

   

 • Zaczniesz radzić sobie z atakami i krytycznymi uwagami.

 • Pewniej zaczniesz wyrażać swoje opinie.

 • Poznasz czym jest asertywność i jak mówić “nie” kiedy Ci coś nie odpowiada.

 • Nastawisz się pozytywnie do poznawania nowych osób, podejmowania wyzwań.

 • Nauczysz się jak traktować  głos w swojej głowie, żeby przestał Ci rzucać kłody pod nogi.

 • Poznasz strategię na przekształcenie  przekonań,  które zabijają twoją pewność siebie.

 • Dowiesz się,  jak zmniejszyć swój strach przed kontaktem z drugą osobą. Niezależnie czy to jest twój szef, klient, prezes, czy inny  poważany człowiek.

 • Nauczysz się pewności,  dzięki której będziesz bez problemu potrafiła zarządzać ludźmi w pracy. To cenna  umiejętność, kiedy ubiegasz się o lepiej płatną pracę.

 • Pokażę Ci jakie błędy popełniasz w swoim zachowaniu i jak je łatwo zredukować, aby podnieść pewność siebie.

Ile Jest Dla Ciebie Warty Akcelerator Pewności Siebie?

… Ludzie, którzy potrafią pokonać swoje ograniczające przekonania… otwierają firmy i zwiększają swoje wpływy nawet o 300%.

Sir. Richard Branson powiedział,  się że gdyby mógł cofnąć czas, to by więcej ryzykował. Jest to bardzo bogaty człowiek. Bez “Akceleratora Pewności Siebie” nigdy nie odważysz się zaryzykować. Przez co ryzykujesz, że nigdy nie zwiększyć swojej wypłaty nawet o 300%. 

 

Przyjmując najgorszy scenariusz , dzięki większej pewności siebie możesz zarabiać o 4100 PLN więcej w ciągu miesiąca. 

 

Ja nie chce od Ciebie 4100 PLN za ten kurs.

Nawet nie chce 50% tego co możesz zarobić w miesiąc. 

Nie chcę od Ciebie 697 PLN za twoje nowe lepsze życie.

Inwestycja w cenie dobrych słuchawek, które nie dadzą Ci lepszych zarobków, związków i szoku w oczach Twojego otoczenia.

Teraz "Akcelerator Pewności Siebie" jest dla Ciebie za 2,5% potencjalnych zysków.

97 PLN

Za 4 godziny wiedzy. Jest to 40gr. za każdą minutę cennej wiedzy. Kliknij tutaj bo dzięki temu zwiększysz swoją pewność siebie.

Co zdobędziesz na początek mając zwielokrotnioną pewność siebie?

Masz 365 Dni Gwarancji Na Potwierdzenie Skuteczności Opisanych Technik I Strategii. A twoja prywatność jest chroniona jak w Fort Knox.

Najczęściej Zadawane Pytania (F&Q)

 1. Czy to jest na pewno dla mnie?
  Tak, pod warunkiem że chcesz pracować nad swoją Pewnością Siebie. W innym przypadku to co przekazuję nie zadziała.


 2. Kiedy dostanę dostęp?
  Start kursu rozpoczyna się po zaksięgowaniu kwoty. Cały kurs to nagrania VOD.


 3. A  jeśli nie mogę tyle czekać i potrzebuję już teraz mieć Pewność Siebie?
  Doskonale Ciebie rozumiem. Dlatego przygotowałam Kurs “Akcelerator Pewności Siebie”. Ponieważ dzięki niemu już od dzisiaj masz możliwość zmiany swojego życia i możesz od razu zacząć budować  pewność siebie. Zawarte są w nim fundamenty. W momencie kiedy je opanujesz, z kursu wyciągniesz o 90% więcej praktycznych umiejętności.


 4. Dlaczego mam mieć pewność że to co proponujesz zadziała?
  Masz  aż 365 dni na sprawdzenie  skuteczności, od momentu otrzymania dostępu. Wierzę w swój produkt tak mocno, że wiem, że Ci pomoże. Dlatego daje Ci tak długi czas. Tyle czasu wystarczy, abyś sam się przekonał, że to działa.

   

 5. Jak długo będę czekał na efekty?
  Wszystko zależy od tego, jak będziesz się przykładał do ćwiczeń. Jeżeli zrobisz je starannie, to już połowa sukcesu. Następnym krokiem jest wdrożenie wiedzy w życie. Zdobywanie doświadczenia w każdej godzinie. To są zasady i strategie,  które muszą stać się częścią twojego życia. Inaczej, będziesz raz pewny, a  raz niepewny siebie. A takie przeskakiwanie jest szkodliwe i poza kontrolą. Dlatego wszystko zależy od pracy, jaką włożysz we wdrażanie tej wiedzy w życie. 

6. Jak to będzie wyglądać od środka?

Co W Tym Nowego Na Rynku?

Dostęp do materiałów w każdym miejscu z dostępem do internetu. Koniec z pobieraniem tysiąca megabitów i wgrywanie materiałów na telefon lub tablet.

 • Specjalnie podzielone nagrania wideo aby łatwiej Ci się oglądało. Koniec z zapamiętywaniem w której minucie skończyłeś i przewijaniem. Teraz masz specjalny spis treści, który rozwijasz jednym kliknięciem i… od razu masz możliwość oglądania materiału.
 
 • Nie wydajesz pieniędzy na nocleg, posiłki, przejazdy aby uczestniczyć w kursie. Dzięki temu oszczędzasz ponad 150 PLN. Za to siedzisz wygodnie w ciepłym domu, w wygodnym ubraniu, popijając herbatę i notując wnioski.
 
 • Jestem dla Ciebie dostępna pod @ i odpowiadam na każde pytanie ,które Cię trapi. W moim zwyczaju jest podchodzenie do każdej osoby indywidualnie. Nawet jeśli tylko piszę wiadomość na czacie lub e-mail. Doświadczyli tego nawet uczestnicy darmowych Live. 
 
 • Wiedza przekazana w prosty sposób z przykładami, aby można było, jak najlepiej zrozumieć w czym tkwi twój problem i jego rozwiązanie.

Jak Akcelerator Pewności Siebie Jest Dopasowany do moich potrzeb?

“Ponieważ akcelerator można podłączyć do każdego silnika”

 • Akcelerator Pewności Siebie ma w swoim panelu miejsce na pozostawienie swojego komentarza. To jest miejsce, w którym również masz prawo wpisać to, czego potrzebowałbyś od nas w większym stopniu. Zawsze zwracamy uwagę na potrzeby kursantów i staramy się je zaspokajać najlepiej jak możemy.
 
 • Nie myśl, że jestem alfą i omegą, oraz jasnowidzem… Jestem taką samą osobą jak Ty, która też ma problemy, ale szuka i znajduje skutecznych rozwiązań.  Z tym Ci pomogę. Niestety nie jestem wstanie przewidzieć wszystkich problemów i wyzwań,  z którymi się zmagasz… Dlatego pozostawiłam miejsce na wyrażanie swoich potrzeb, emocji i uwag, abym jak najlepiej udoskonalała kurs dla Ciebie.
 
 • Wspólnie pomagasz mi tworzyć kurs. Poprzez kontakt i opisywanie swoich potrzeb, oraz zadawanie  pytań.

Dlaczego opłaca mi się zainwestować w „Akcelerator Pewności Siebie”?

 1. Lepsze zarobki.

 2. Odwaga, by zainicjować rozmowę z potencjalną miłością twojego życia.

 3. Szacunek współpracowników i podopiecznych.

 4. Poważanie dla twojego zdania.

 5. Osłona przed agresywnym atakiem słownym i krytyką.

 6. Asertywność i  nie zgadzając się na to co Ci nie odpowiada.

 7. Przekształcenie negatywnych myśli niszczących twoją pewność siebie. W zamian rozwiniesz skrzydła, a twoja postawa stanie się wyprostowana i atrakcyjna.

 8. Zaczniesz wzbudzać zainteresowanie ludzi. 

 9. Większa pewność siebie w kontaktach z klientem.

 10. Koniec poniżania przez szefa. Zaczniesz czuć spokój i opanowanie podczas spotkania.

 11. Koniec z nieśmiałością. Masz prawo być dalej cichy i małomówny, ale twoje zachowanie i postawa będą emanować pewnością siebie. 

 12. Będziesz wiedzieć jakie sformułowania wpływają toksycznie  na przekonania o sobie

 13. Lepiej poznasz to kim jesteś. Zaczniesz świadomie interpretować rzeczywistość i reagować na to co się dzieje w Twoim umyśle i emocjach. Co najlepsze, będziesz miała na te wszystkie elementy wpływ.

 14. Zrozumiesz, jak w banalny sposób występowanie publiczne, może stać się dla Ciebie proste.  Pomoże Ci to również prowadzić prezentacje w firmie.

Czy 14 powodów jest dla Ciebie atrakcyjne – tak, wszystkiego nauczysz się w ciągu 4 godzin. Jeszcze dzisiaj możesz zrozumieć jak do tego wszystkiego dojść. Teraz decyzja jest w pełni twoja. 

Inwestycja w cenie dobrych słuchawek, które nie dadzą Ci lepszych zarobków, związków i szoku w oczach Twojego otoczenia.

Teraz "Akcelerator Pewności Siebie" jest dla Ciebie za 2,5% potencjalnych zysków.

97 PLN

Za 4 godziny wiedzy. Jest to 40gr. za każdą minutę cennej wiedzy. Kliknij tutaj , żeby  dzięki temu zwiększyć swoją pewność siebie.

Co zdobędziesz na początek mając zwielokrotnioną pewność siebie?

Masz 365 Dni Gwarancji Na Potwierdzenie Skuteczności Opisanych Technik I Strategii. A twoja prywatność jest chroniona jak w Fort Knox.

Zbiór Opinii

Mariusz-*

Dzień dobry:)

Przyznaję to moja sprawka…ale jak tu się nie poczuć smutno kiedy to już koniec kursu?

Powinienem napisać do Pani odręczny list z podziękowaniami i wysłać z dołączonym bukietem pięknych kwiatów za wspaniałe dwa miesiące przemiany. Refleksji i wiedzy.

Jakże miło i wspierająco było oczekiwać codziennie na kolejne ..spotkanie. Z coachem i otrzymać kolejną pigułkę otwierającą oczy na ułudę mojego prywatnego Matrixa 🙂

Pani kurs miło mnie zaskoczył, dostałem więcej niż oczekiwałem (jeden internetowy kurs czołowego coacha. Który przeszedłem wypada dość blado przy pani kursie).

To cały gotowy spójny.logiczny i prosty system obsługi własnego Umysłu. Mam zamiar powtórzyć go co najmniej dwa razy by wszystko dokładnie przyswoić.

Zacząłem dostrzegać ogromną wartość z obserwacji własnej świadomości. Zdawać sobie sprawę z przepływu i nietrwałości swoich myśli, ogromnej władzy na nasze życie przekonań i możliwości ich zmiany. Wartości wykształcenia odpowiednich nawyków i wyznaczania celów.

Jest mnóstwo cennych rzeczy, które odnalazłem w kursie i które zainspirowały mnie do zmiany.Na pewno świat.który teraz widzę swoimi oczami nie jest już ten sam i za to serdecznie dziękuję 🙂

Co do ostatniego ćwiczenia zauważyłem. Że mój obecny… Punkt startowy, w różnych obszarach życia zmienił się po tych dwóch miesiącach na bardziej pogodny optymistyczny i hardziej nastawiony na jakość i radość życia niż było to wcześniej Ukradłem Pani sposób patrzenia porażki nie istnieją jest tylko kolejne doświadczenie…

Świetny sposób patrzenia na rzeczywistość! Działa! 🙂 Zacząłem czerpać radość z obserwacji własnego umysłu po odkryciu,że nie jest tak raz na zawsze określony. Niektóre jego elementy są plastyczne jak modelina…więc bawię się z radością i zaciekawieniem jak dziecko. Przyjemne odkrycie. 🙂

Moja opinia na temat kursu?

Po ukończeniu całego kursu przypomniała mi się scena z filmu Matrix i pojawił się uśmiech na twarzy. Którą pigułkę wybierasz?Jeśli czerwoną. To jest to kurs Patrycji, po nim już nic nie będzie takie same ..więc zastanów się mocno Ja wybrałem właśnie tą i szczerze polecam 🙂

Bardzo przydatną rzeczą są materiały pomocnicze do kursu w postaci konsultacji, skryptu i zeszytu treningowego. Ponowne zadziwienie światem i swoimi możliwościami jest nieuniknione. 🙂

Pozdrawiam serdecznie z głęboką wdzięcznością za otrzymane narzędzie przemiany. Współczesną Magię 🙂

Mariusz – Uczestnik Treningu; The Quest: Ekstremalna Pewność Siebie. 

"Co się stanie jak się nie zdecyduje na Akcelerator Pewności Siebie?"

… Nic się nie zmieni. Zostaniesz tam, gdzie jesteś w swoim życiu. Tracąc szansę na wprowadzenie zmian, prowadzących do wyższych zarobków, sukcesów, szczęścia. 

 • Stracisz szansę na cudowny związek z wymarzonym partnerem. 

 • Za 5 lat twoje życie zmieni się tylko o nieistotne szczegóły, a Ty pozostaniesz ze swoimi problemami.

 • Będziesz kręcił się w kółko dalej modląc się o rozwiązanie, które pominąłeś.

 • Twoje relacje z bliskim otoczeniem się nie zmienią, a nawet mogą pogorszyć.

 • Stracisz okazję na odkrycie siebie i zrzucenie kajdan skrępowania, bólu psychicznego, rozgoryczenia. 

 • Dalej  myśli w Twojej głowie będą torpedowały Twoją samoocenę.  

 • Każdy dzień będzie przesycony frustracją z powodu nie realizowania Twoich pragnień i pasji .

 • Będziesz  uciekać przed strachem, który jest tylko iluzją. 

 • Nie doświadczysz pozytywnych zmian o 180 stopni w swoim życiu. 

Jesteś gotowa na tak dużą stratę i nie przyjęcie pomocnej dłoni?
Ty W Pełni Decydujesz O Swoim Życiu.

Inwestycja w cenie dobrych słuchawek, które nie dadzą Ci lepszych zarobków, związków i szoku w oczach Twojego otoczenia.

Teraz "Akcelerator Pewności Siebie" jest dla Ciebie za 2,5% potencjalnych zysków.

97 PLN

Za 4 godziny wiedzy. Jest to 40gr. za każdą minutę cennej wiedzy. Kliknij tutaj , żeby zwiększyć pewność siebie.

Co zdobędziesz na początek mając zwielokrotnioną pewność siebie?

Masz 365 Dni Gwarancji Na Potwierdzenie Skuteczności Opisanych Technik I Strategii. A twoja prywatność jest chroniona jak w Fort Knox.

"Kim Jest Patrycja Jakubowicz?"

“Mam ponad 20 lat doświadczenia w pracy z ludźmi. W tym czasie zdarzyło mi się pracować w stresujących, a nawet ekstremalnych warunkach. Miałam doczynienia z ludźmi, którzy byli uzależnieni, agresywni, pod wpływem różnych środków. Pracowałam z osobami o rozmaitych problemach natury emocjonalnej.

Ta praca wymagała mojej siły psychicznej i dużej energii. Musiałam sama się nauczyć, jak stworzyć sobie te zasoby. Łącząc prowadzenie własnej firmy,wymagające studia, ciągle niedosypiając, pracując na okrągło, nauczyłam się, jak ważne jest dbanie o własną higienę psychiczną i energię życiową.

W swojej pracy coachingowej pomagam ludziom z przeróżnymi potrzebami, problemami, historiami. Jest to sztuka aby emocjonalnie udźwignąć nawet bardzo ciężkie problemy innych ludzi.

Od czterech lat reagularnie występuję publicznie. Występowałam na scenie przed 500 osobami. Powiadają że wystąpienia publiczne są gorsze niż śmierć. Nauczyłam się również, jak opanować emocje w tak trudnych dla wielu ludzi momentach.

Wygrałam dwie sprawy sądowe, gdy moi prawnicy nie wierzyli w sukces. Zawdzięczam to odporności psychicznej i emocjonalnej, której chcę również Ciebie nauczyć.”